SEO (search engine optimization)

Mis see on ja miks on seda vaja?

Kas oled kulutanud palju raha enda ettevõtte koduleheküljele, kuid järsku avastad, et keegi ei külastagi seda? Kõik Sinu ettevõtte peamised konkurendid on Google’i esimestel lehtedel esindatud, kuid Sinu ettevõte mitte. See tähendab seda, et suure tõenäosusega kliendid Sinu kodulehele ei jõua ning müük ei edene nii hästi kui võiks. Tee tark otsus ja lõpeta viivitamine! Meie aitame Sinu ettevõtet! 

Otsingumootorite peamine eesmärk on parandada otsingutulemuste kvaliteeti. MarketLeaderi SEO teenuse eesmärk on otsingumootorite mõistmine ja selle läbi kvaliteetse sisuga jõudmine otsingutulemuste esimestele lehtedele. Olenevalt valdkonnast võib otsingumootorites olla väga suur konkurents ning väljapaistmiseks on vajalik kaasas käia SEO trendidega.

Otsingumootorite jaoks optimeerimine on pikaajaline ning pühendumist nõudev protsess, kus peab pidevalt kätt pulsil hoidma. Optimeerimise puhul on oluline mõista, et tulemused ei tule üle öö vaid nõab järjepidevat pühendumist.  SEO muutub ajaga aina olulisemaks ning üha rohkem ettevõtteid otsustavad sellele pühendada oma ressursse. Alustama peaks nii pea kui võimalik, kuna protsess on pikk ning ära unusta, et ka Sinu konkurendid ei maga! 

Paranda kodulehe:

KÜLASTATAVUST

Google on konkurentsitult maailma suurim otsingumootor. Kui Sinu ettevõtte koduleht on esimeste seas Google'i otsingumootoris, siis kasvab ka Sinu kodulehe külastatavus.

NÄHTAVUST

Hästi optimeeritud SEO viib ettevõtte lehe üheks esimeseks Google'i otsingumootoris. See tähendab, et Sinu ettevõte on klientidele paremini nähtav ning see teeb ka ostu tegemise rohkem tõenäolisemaks.

USALDUSVÄÄRSUST

Inimesed usaldavad populaarsemaid ja hästi läbi mõeldud veebilehti. Õige SEO kasutamine kasvatab klientide silmis usaldusväärsust.

MarketLeader & SEO teenus sisaldab:


KODULEHE ANALÜÜSI

MÄRKSÕNA ANALÜÜSI + 5 MÄRKSÕNA

OPTIMEERIMIST

GOOGLE ANALYTICSI SEADISTAMIST JA RAPORTEERIMIST