Teenus

Search Engine Optimization (SEO)

Kas oled kulutanud palju raha enda ettevõtte koduleheküljele, kuid ühel hetkel avastad, et inimesed millegipärast ei külasta seda? Enamus Sinu ettevõtte peamisi konkurente on Google’i esimestel lehtedel esindatud, kuid Sinu ettevõte mitte. See tähendab seda, et suure tõenäosusega ei jõua kliendid Sinu kodulehele, mistõttu ei edene ka müük nii hästi kui võiks. On aeg tegutseda ja muuta oma ettevõte Google’i jaoks atraktiivseks! 

Otsingumootorite peamiseks eesmärgiks on parandada otsingutulemuste kvaliteeti. MarketLeaderi teab ja mõistab, mida peab Google kvaliteetseks ning aitab parandada Sinu ettevõtte paiknemist Google’i otsingumootoris. Olenevalt valdkonnast võib otsingumootorites olla väga suur konkurents ning väljapaistmiseks on vajalik kaasas käia SEO trendidega.

Optimeerimine on pikaajaline ning pühendumist nõudev protsess, kus peab pidevalt kätt pulsil hoidma. Optimeerimise puhul on oluline mõista, et tulemused ei tule üle öö vaid see nõuab järjepidevat pühendumist.  SEO muutub ajaga aina olulisemaks ning üha rohkem ettevõtteid otsustavad selle parandamiseks kulutada oma ressursse. Alustama peaks nii pea kui võimalik, kuna protsess on pikk ning ära unusta, et ka Sinu konkurendid ei maga! 

Põnevaid numbreid:

Google on vastutav 94% kodulehe orgaanilise liikluse eest;
  • Orgaaniline SEO on 5.66 korda parem, kui ostetud reklaamid;
    
    61% turundajatest ütlevad, et SEO parandamine on nende põhi 
    inbound turunduse prioriteet.

PARANDA

Külastatavust

Google on konkurentsitult maailma suurim otsingumootor. Kui Sinu ettevõtte koduleht on Google'i otsingumootoris esimeste seas, jõuavad potensiaalsed kliendid lihtsamini kodulehele ja kasvab ka kodulehe külastatavus.

Nähtavust

Hästi optimeeritud koduleht on Google'i otsingumootoris esindatud esimeste seas. See tähendab, et Sinu ettevõte on klientidele paremini nähtav ning teeb ostu tegemise palju tõenäolisemaks.

Usaldusväärsust

Inimesed usaldavad populaarsemaid ja hästi läbimõeldud veebilehti. Õigesti optimeeritud SEO toob rohkem kliente Sinu kodulehele ning ettevõte saab tänu sellele suuremat kõlapinda ja kasvatab klientide silmis usaldusväärsust.

PAKUME

MarketLeaderi SEO teenuste pakett sisaldab põhjalikku kodulehe analüüsi hetkeolukorrast ning vastavalt sellele konkreetse plaani koostamist selle parandamiseks. Teeme turu-uuringut populaarsematele märksõnadele, millele optimeerime Sinu ettevõtte koduleheküljele. Vajadusel seadistame kodulehele külge ka Google Analyticsi ja Google Console’i, mis aitavad paremini jälgida kliendi teekonda ning näitavad konkreetseid numbreid, kuidas optimeerimine on kodulehe liiklust mõjutanud.