Teenus

Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia turunduse all mõistetakse tegevust, kus luuakse sisu selleks, et reklaamida ettevõtet erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel nagu Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Snapchat, Pinterest jne. Unikaalne väljatöötatud sisu peab olema loodud spetsiaalsele platvormile, arvestades ettevõtte valdkonda ning eesmärki.

Sotsiaalmeedia kasutajaid on tänapäeval kokku üle 3,2 miljardi, millest suurema osa haarab endast Facebook (2,38 miljardit). Vaadates seda hiiglaslikku numbrit ei ole kahtlust, et iga ettevõte peaks mõistma selle olulisust ning kasutama erinevaid kanaleid eesmärgiga, et olla oma potensiaalsetele klientidele võimalikult lähedal. 

Lisaks hõlmab sotsiaalmeedia kasutus ka palju teisi positiivseid külgi. See on näiteks väga oluline Google’i otsingumootorile. Google’le meeldivad  populaarsed Facebooki ja Instagrami lehed, mis toodavad pidevalt kvaliteetset sisu ning seetõttu aitab see parandada ka tulemusi otsingumootoris. 

Järgmine väga oluline külg sotsiaalmeedia kasutusel on brändi teadlikuse kasvatamine. Erinevates platvormides on võimalik sisu kommenteerida, laikida, jagada ja re-post’ida (ehk uuesti postitada). Need tegevused aitavad inimestel ennast toodete ja teenustega paremini siduda ja kindlustavad seeläbi, et Sinu ettevõtte firmamärk on klientidel pidevalt silme ees ja suure tõenäosusega varsti ka mälus.

Sotsiaalmeedia on suurepärane vahend ka kliendi kommunikatsiooni parandamiseks. Seal saab kiirelt ja mugavalt suhelda oma klientidega ning tekitada nendega parem kontakt. Uuringud on näidanud, et kvaliteetne kliendikommunikatsioon on üks peamisi faktoreid, mis aitab kaasa müügitehingu läbiviimisele. 

MarketLeader OÜ Sotsiaalmeedia turundus

Põnevaid numbreid:

97% turundajatest kasutab sotsiaalmeediat selleks, et olla 
oma sihtgrupile lähemal;
Facebooki kasutab ühes kuus 2,38 miljardit inimest;
LinkedIn'i kasutajaid üle 500 miljoni; 
Instagrami igapäevaseid kasutajaid üle 500 miljoni; 
71% Instagrami kasutajatest on alla 35-aastased. 

Teenused

MarketLeader OÜ pakub erinevaid sotsiaalmeedia teenuseid vastavalt soovile ja vajadusele. Pakume nii regulaarset haldamist, kui ka ühekordsete kampaaniate väljatöötamist, kujundamist ning tekstide loomist. Lisaks ka ühekordset starteegia väljatöötamist ning seadistamist. Oleme paindlikud ja valmis välja töötama ka erilahendusi. Seega võta meiega ühendust ja leiame sobiva lahenduse Sinu ettevõttele! Pakume järgmisi teenuseid: 

  1. Hetkeolukorra analüüsi;
  2. Strateegia väljatöötamist ja sobivate kanalite leidmist;
  3. Sihtgrupi loomist;
  4. Erinevate kanalite seadistamist;
  5. Sotsiaalmeedia haldamist;
  6. Sisu loomist (vastavalt soovitud regulaarsusega);
  7. Kampaaniate väljatöötamist ideest teostuseni;
  8. Postituste ja reklaamide seadistamine;
  9. Raportite koostamist ja tagasidestamist.